Praktické informace

ZŠ Malecí, Školní 1000, Nové Město nad Metují

Kam v pátek dorazit?

Registrace - hlavní vchod do ZŠ Malecí (50.3560875N, 16.1449925E), Registrace bude otevřena celý pátek a v sobotu dopoledne

Zahájení v 18.30: na náměstí (50.3436464N, 16.1528917E)

Páteční besedy: Budova ZUŠ (50.3446428N, 16.1514003E)

Sraz na běžeckou prohlídku: stejně jako registrace - u vchodu do ZŠ

Sraz na večerní hru: u sochy Bedřicha Smetany na náměstí u zámku (50.3442825N, 16.1504058E)

Přijedeš vlakem?

Vylezeš z nádraží, dáš se rovně do mírného kopce, na první doleva, rovně až ke stadionu, doprava. Vlevo už uvidíš školu, ale musíš ji ještě obejít.

Nebo také azimut 58° - 587 metrů

Přijedeš autobusem?

Trochu složitější než u vlaku, ale to dáš. Vystup na autobusovém nádraží na Rychtě. Rozhlédni se a až uvidíš lékárnu Dr.Max, tak se k ní postav čelem a dej se doleva po ulici T.G.Masaryka. Až dojdeš (po 250 metrech) ke kruháku, dáš se doleva ulicí 28.října (vpravo mineš hasičskou zbrojnici a vlevo hračkárnu. Třetí odbočkou vpravo a jsi tam.

Nebo také azimut 324° - 639 metrů

Pro znalé poměrů je též možné použít zastávku “Malecí nemocnice” a prokličkovat sídlištěm dolů z kopce. PS: V Novém Městě n. Metují žádná nemocnice není :-)

Přijedeš autem?

Budeš mít problém zaparkovat - to je prostě problém celého Nováče. Zkusit to musíš někde v okolí školy. Kdyžtak se zeptej u registrace…

Co je dobré sbalit s sebou:

• karimatka  a spacák - spí se ve třídách školy
  • přezůvky - požadavek vedení škol je přezouvat se, díky za respektování!
  • vlastní hrneček
  • hodit se Ti bude zápisník a tužka
  • společné jídlo je až od soboty ráno, tak přibal páteční večeři (pití kdyžtak bude)
  • ideální dress code je skautský kroj, na taneční večer pak cokoliv, v čem se dobře cítíš a dobře tancuješ a dá se přivést v krosně
  • pro osoby, které nebudou v první den konání Elixíru plnoleté je povinné odevzdání přihlášky na akci podepsané zákonným zástupcem (ODKAZ NA PŘIHLÁŠKU)
  • máš-li nějaký plakát či leták k vámi pořádané akci, bude pro něj místo na nástěnce - info u registrace
  • další dle osobního uvážení)

Určitě nechej doma:

• alkohol či jiné návykové látky - jejich užívání je během akce ve všech jejích prostorách zakázáno, v případě zjištění porušení zákazu konzumace může být účast na akci bez náhrady ukončena
  • tabákové výrobky taktéž není v prostorách akce dovoleno užívat

Možnost sprchování

Bude v prostoru šaten u tělocvičny po celý víkend (jakože můžeš do sprchy kdy chceš, ne že se máš sprchovat celý víkend - šetři vodou).