Tým

Vedoucí akce

Jakub Pěnička - Barbušák

Něco o mě:

Kromě skautské i mimoskautské výchovy mládeže jsem rád za chvíle strávené procházkou v přírodě, na kanoi, kole, volejbalovém kurtu, nad dobrou knihou či skleničkou vína. Dříve jsem hrával Dračí doupě, ale už nějak není kdy a s kým.

Poslední dva roky mě naučily, že spousta věcí není tak důležitá, jak se zdá, přesto mám rád, když mají věci svůj řád, dělají se správně a dotáhnou se do konce.

Zástupce vedoucího akce

Martin Rydlo - Rudolf

Něco o mě:

Jsem již třetí generace v naší rodině, která se zapojila do Junáku. Členem Junáku jsem od roku 1993, kdy jsem nastoupil do 1. oddílu vodních skautů Albatros v Novém městě nad Metují.

Jsem profesně informatik se zaměřením na počítačové sítě a produkty Microsoft. Aktuálně pracuji v Nemocnici Na Homolce v Praze jako Administrátor IT.
V roce 2016 jsem se znovu zapojil do činnosti v organizaci a beru velké akce jako osobní výzvu. V roce 2017 jsem se stal členem Skautské ochranné služby, kde aktuálně zastávám zástupce vedoucího. Jsem oddílovým rádcem ve 2. oddíle Skarabeus Kladno.
V roce 2019 jsem si začal dodělávat skautské vzdělání a začal jsem tím, že jsem úspěšně složil "Čekatelskou zkoušku", v roce 2020 "Vůdcovskou zkoušku" a v roce 2021 "Střediskové minimum". V osobním životě mám dceru, jmenuje se Natálka.

Vedoucí servis týmu

Jiří Joneš - BowD

Karnista

Realista

Nedávám sarkasmus

Pizza pod ananas

Vedoucí doprovodného programu

Anna Drašnarová - Mary

Něco o mě:

Jsem bývalá kapitánka 2. oddílu vodních skautek Vydry v Novém Městě nad Metují a působím také jako instruktorka na rádcovském setkání Žirafa Krkonoše. V současné době studuji učitelství 1. stupně na univerzitě v Hradci Králové.

Zástupce za ústředí

Jana Karaová - Kulda

Něco o mě:

Civilně učitelka chemie, skautsky v týmu Kapitánské lesní školy vodních skautů, Hlavního kapitanátu vodních skautů a šéfredaktorka Kapitánské pošty, kde se zaměřuje zejména na metodiku.